Terapeutické postele

Terapeutické postele

Masážna terapeutická posteľ bola navrhnutá so špeciálnym masážnym mechanizmom. Jeho prednosťou je desať masážnych valčekov, ktoré sú vyrobené z jedinečného prírodného liečivého kameňa Jade, s ktorým pracovali už starí Číňania.

Tento praktický masážny systém je formovaný do tvaru písmena „S“, ktorý zaisťuje ergonomické pohodlie pri prechádzani valčekov po tvarovaných koľajniciach a dochádza tak k presnému priliehaniu k líniám každého tela. Masáž je pre každého vždy pohodlná a jedinečná. Chrbtovú časť – a to od krku až k bedrám masíruje šesť masážnych valčekov, ktoré sú schopné obsiahnuť všetky potrebné miesta na tele, vďaka ktorým sa budete cítiť opäť sviežo.

Následné štyri masážne terapeutické hlavice potom vykonávajú masáž spodnej polovice tela. Vďaka tejto komplexnosti a celistvosti masáže sa bude vaše telo cítiť skutočne ako znovuzrodené a doslova kvôli tomuto pocitu nemusíte ani vstať z postele.

Pre maximálny komfort ponúkame vyhrievanie úplne všetkých valčekov vykonávajôcich masáž. Vieme, že každý klient je jedinečný a preto aj teplotu ohrevu možno regulovať a to v rozmedzí 40 °C – 70 °C. Teplo je pri masáži nielen príjemné a uvoľňujúce, ale zároveň pomáha regenerovať ľudské tkanivo a odstraňovať bolesti stuhnutých svalov.

Táto masážna terapeutická posteľ pracuje v súlade s tradičnou čínskou medicínou a modernou technológiou infračerveného a tepelného žiarenia. Skombinovali sme teda staré overené múdra s najmodernejšími technológiami a výsledkom sa stalo zariadenie, ktoré upokojí aj najnáročnejšiu klientelu. Navyše, posteľ disponuje liečivou silou Jade kameňov. Tieto doslova zázračné kamene sú preslávené svojimi účinkami predovšetkým na poli bolesti hlavy, neurologických ťažkostí, na prečistenie krvi, pri chrípke, nepríjemných kolikách, vysokom tlaku, bolestiach obličiek a močového ústrojenstva, a dokonca sú známe aj priaznivými účinkami pri ťažkostiach s otehotnením a plodnosťou u mužov. Masážna termo-posteľ bola navrhnutá tými najlepšími odborníkmi z najrozmanitejších oborov, aby dokázala byť nápomocná pri odstraňovaní bolestí a zdravotných problémov ľudského tela.


Rezervujte si svoj termín online cez náš špeciálny rezervačný systém alebo nám zavolajte na 0915 176 127

Objednajte sa teraz online